Proboszcz
Ks. mgr Andrzej Mikulski, ur. 12 kwietnia 1957 w Bochni. Szkołę Podstawową ukończył w Nowym Wiśniczu. Następnie rozpoczął naukę w LO w Bochni, a po jego ukończeniu w 1976 r. wstąpił do Seminarium Duchownego w Tarnowie. Sakrament Święceń przyjął 23 maja 1982 r. z rąk J. E. Księdza Biskupa Jerzego Ablewicza. Jako wikariusz pracował w następujących parafiach: Szczawnica, Zakliczyn n. Dunajcem, Łącko, Tarnów-Krzyż, Łąkta. Od sierpnia 1998 r. był proboszczem w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Chotowej. Od 20 sierpnia 2006 r. jest proboszczem w Zgłobicach.
- przygotowuje młodzież I kl. Gimnazjum do Sakramentu bierzmowania

Wikariusz
Ks. mgr Piotr Bober, ur. 23 Maja 1978 r.. W latach 1997-2005 przygotowywał się do święceń w WSD w Tarnowie. Święcenia otrzymał z rąk J. E. Księdza Biskupa Wiktora Skworca 21 maja 2005 r.

Rozpoczął pracę w Parafii Zgłobice 1 września 2018 roku..
- katechizuje w SP w Zgłobicach oraz w Niepublicznym Przedszkolu w Zgłobicach;
- sprawuje troskę nad Liturgiczną Służbą Ołtarza, Dziewczęcą Służbą Maryjną, Grupą Apostolską oraz współpracuje z p. organistą w prowadzeniu scholi parafialnej;
- odpowiedzialny za przygotowanie uczniówdo Sakramentu Bierzmowania;