Cały różaniec liczy 20 tajemnic, 4 części po 5 tajemnic, a więc żywe Róże składają się z 20 osób.

W naszej wspólnocie parafialnej istnieje:
10 Róż Niewiast
4 Róże Mężczyzn
1 Róża Misyjna (mieszana)
1 Róża Dziewczęcej Służby Maryjnej
1 Róża Liturgicznej Służby Ołtarza
1 Róża Szkolna (dzieci ze Szkoły Podstawowej)

Zasadniczo należący do róży zobowiązuje się do rozważenia codziennie jednej tajemnicy odmawiając dziesiątek różańca. Wskazana jest także obecność na comiesięcznym spotkaniu, lecz w razie nieobecności najlepiej podać tajemniczkę przez innego członka róży.

W II niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 następuje poświęcenie i zmiana Tajemnic Różańcowych.

Osoba odpowiedzialna za każda różę nazywana jest zelatorem. Zbiera ona tajemniczki przed błogosławieństwem a później rozdaje. Ma też obowiązek czuwać nad stanem osobowym róży i przypominać wszystkim członkom danej róży o codziennej modlitwie różańcowej.

Osoby należące do Żywego Różańca modlą się przede wszystkim w intencjach: Kościoła, Parafii, misji, intencjach podawanych na każdy miesiąc przez Ojca Świętego oraz intencjach własnych.

Róże: DSM, LSO i Szkolna działają na trochę innych zasadach.


Róże Niewiast:

1. Warchoł Lidia - zelator
2. Brożek Teresa
3. Dymon Alina
4. Gdowska Marta
5. Gdowska Stanisława
6. Janiga Kazimiera
7. Korcel Teresa
8. Kuziel Maria
9. Padło Maria
10. Pulka Zofia
11. Sacha Maria
12. Sabat Władysława
13. Słowik Maria
14. Solak Bogusława
15. Sroka Agnieszka
16. Strzesak Małgorzata
17. Strzesak Zofia
18. Szatko Ewa
19. Tadel Maria
20. Zaklikiewicz Krystyna

1. Dulęba Krystyna - zelator
2. Baran Janina
3. Baran Marzena
4. Haba Alina
5. Bibro Jolanta
6. Czernecka Janina
7. Grzegórzko Maria
8. Kocoł Maria
9. Kuboń Krystyna
10. Kwiek Zofia
11. Latawska Michalina
12. Mikoś Halina
13. Pawula Maria
14. Poremba Elżbieta
15. Pach Elżbieta
16. Regieć Zofia
17. Knapik Bogusława
18. Tadel Urszula
19. Jamróg Małgorzata
20. Zaranek Celina

1. Mastalerz Maria - zelator
2. Barbachen Helena
3. Bednarz Władysława
4. Cebula Aneta
5. Duch Janina
6. Idzior Krystyna
7. Kaim Genowefa
8. Kania Barbara
9. Kawula Elżbieta
10. Kawula Joanna
11. Kras Halina
12. Łazarek Anna
13. Moskal Krystyna
14. Skórka Maria
15. Stus Zofia
16. Bulwa Anna
17. Tadel Lucyna
18. Topolska Teresa
19. Uszko Zofia
20. Wałaszek Kazimiera

1. Molek Zofia - zelator
2. Biel Stanisława
3. Biel Barbara
4. Czuba Maria
5. Gajdur Celina
6. Grzesik Janina
7. Grzywa Józefa
8. Hebda Rozalia
9. Iwaniec Maria
10. Łaśko Maria
11. Mulka Alicja
12. Ptak Halina
13. Ptak Zofia
14. Sabat Dorota
15. Ślęzak Barbara
16. Tadel Józefa
17. Tadel Michalina
18. Włodarz Helena
19. Wójcik Zofia

20. Zaleśna Renata

1. Biernat Maria - zelator
2. Biernat Katarzyna
3. Gomułka Krystyna
4. Halibożek Jadwiga
5. Kuklińska Krystyna
6. Pis Krystyna
7. Sajdak Alicja
8. Solak Anna
9. Strojna Elżbieta
10. Strojna Halina
11. Sumara Aleksandra
12. Sumara Marta
13. Tadel Stanisława
14. Turaj Barbara
15. Warchoł Danuta
16. Warchoł Ewelina
17. Warchoł Halina
18. Warchoł Reneta
19. Więcław Anna
20. Zięba Józefa

1. Brzozowska Łucja - zelator
2. Bilińska Janina
3. Florek Ewa
4. Grajewska Rozalia
5. Kawula Janina
6. Krakowska Beata
7. Kędzior Zofia
8. Migdał Beata
9. Migdał Władysława
10. Molczyk Anna
11. Niedźwiecka Zofia
12. Przydział Krystyna
13. Radlińska Zofia
14. Sroka Maria
15. Szal Janina
16. Warchoł Teresa
17. Wąsowska Maria
18. Wójcik Alfreda
19. Zaprzałka Zofia
20. Zięba Helena

1. Kawula Janina - zelator
2. Dulęba Danuta
3. Grzegórzko Elżbieta
4. Grzegórzko Jadwiga
5. Grzywa Czesława
6. Kawula Barbara
7. Lisowska Bogusława
8. Marcinkiewicz Teresa
9. Muszyńska Krystyna
10. Piekarz Barbara
11. Piekarz Janina
12. Plebanek Ewelina
13. Ptak Anna
14. Srebro Ewa
15. Stefańska Krystyna
16. Tadel Pelagia
17.
18. Tyka Jolanta
19. Walkowicz Krystyna
20. Zych Halina

1. Kuklińska Stanisława - zelator
2. Bąk Ewa
3. Bąk Genowefa
4. Bożek Katarzyna
5. Budyń Genowefa
6. Czeczuga Leokadia
7. Jagieło Zofia
8. Kawula Barbara
9. Kozioł Wanda
10. Markowicz Jolanta
11.Molczyk Krystyna
12. Niedźwiecka Iwona
13. Noga Ewa
14. Sumara Elżbieta
15. Stolarz Natalia
16. Surga Teresa
17. Sobol Agnieszka
18. Wzorek Irena
19. Zapał Elżbieta
20. Żurowska Lucyna

1. Kawalewska Magdalena- zelator
2. Ciasnocha Maria
3. Czarnecka Barbara
4. Damian Aneta
5. Duraczyńska Agnieszka
6. Grzywa Czesława
7. Idzior Barbara
8. Jamróg Anna
9. Kacer Katarzyna
10. Kłósek Irena
11. Ludwa Czesława
12. Łaśko Urszula
13. Majcher Teresa
14. Musiał Joanna
15. Paździoch Maria
16. Smagacz Alicja
17. Szumińska Wanda
18. Warchoł Danuta
19. Więcek Władysława
20. Żydowska Marta

1. Mendel Alina - zelator
2. Barbahen Helena
3. Ćwik Grażyna
4. Kaim Barbara
5. Krakowska Agnieszka
6. Lasota Zuzanna
7. Mucha Iwona
8. Pabian Magdalena
9. Usień Agata
10. Wrona Iwona
11. Kucmierz Zofia
12. Winkowska Zofia
13. Figiel Beata
14. Duź Małgorzata
15. Mucha Dorota
16. Nawrocka Teresa
17. Zabawa Zofia
18. Golonka Maria
19. Sacha Edyta
20. Sabat Maria


Róże Mężczyzn:

1. Sumara Piotr - zelator
2. Biernat Paweł
3. Biernat Władysław
4. Grzywa Michał
5. Grzywa Władysław
6. Idzior Kazimierz
7. Muszyński Marian
8. Sajdak Eugeniusz
9. Słowik Jacek
10. Stus Jan
11. Strzesak Jacek
12. Strzesak Grzegorz
13. Sumara Krzysztof
14. Sumara Michał
15. Wałaszek Edward
16. Warchoł Alojzy
17. Warchoł Jan
18. Warchoł Stanisław
19. Więcław Roman
20. Żmuda Kazimierz

1. Czuba Stanisław - zelator
2. Biel Stanisław
3. Czuba Henryk
4. Fido Jan
5. Grzywa Aleksander
6. Kawula Franciszek
7. Kocoł Fryderyk
8. Ślęzak Ryszard
9. Kwiek Eugeniusz
10. Niedźwiecki Józef
11. Niedźwiecki Roman
12. Noga Ryszard
13. Pawula Jan
14. Piekarski Adam
15. Słowik Józef
16. Surga Mieczysław
17. Ślęzak Jakub
18. Tadel Henryk
19. Warchoł Stanisław
20. Wzorek Stanisław

1. Łaśko Bartosz - zelator
2. Biskup Wiesław
3. Czarnecki Waldemar
4. Kieć Przemysław
5. Molek Marian
6. Mastalerz Edward
7. Pabian Andrzej
8. Paździoch Andrzej
9. Ptak Zbigniew
10. Prosół Mieczysław
11. Sabat Władysław
12. Solak Jacek
13. Szczupak Andrzej
14. Szumiński Kazimierz
15. Szal Leszek
16. Wojnicki Jan
17. Zaklikiewicz Tadeusz
18. Więcek Daniel
19. Żurowski Andrzej
20. Żydowski Jerzy

1. Kras Jerzy - zelator
2. Baran Gustaw
3. Kozioł Krzysztof
4. Uszko Zdzisław
5. Gogola Lesław
6. Jamróg Tomasz
7. Jarosz Adam
8. Kaim Zenon
9. Kawula Antoni
10. Kędzior Stanisław
11. Wałaszek Edward
12. Krakowski Grzegorz
13. Mendel Bogdan
14. Idzior Kazimierz
15. Murczek Sławomir
16. Warchoł Krzysztof
17. Podlawski Stanisław
18. Sajdak Eugeniusz
19. Sobyra Józef
20. Usień Mariusz


Róża misyjna:

1. Marecik Barbara - zelator
2. Biel Stanisława
3. Biskup Maria
4. Boryczko Janina
5. Banaś Danuta
6. Dąbrówka Bogusław
7. Dąbrówka Zofia
8. Godek Agnieszka
9. Godek Mieczysław
10. Jamróz Marzena
11. Leśniak Lilianna
12. Marecik Łukasz
13. Marecik Stanisław
14. Marecik Tomasz
15. Piegza Władysława
16. Słowik Eleonora
17. Srebro Grażyna
18. Tadel Renata
19. Zapart Zofia
20. Zapart Elżbieta